COVID19 Tedbirleri

Sayın Müşterilerimiz, Dostlarımız ve Sektör Ortaklarımız;

     ACS ailesi olarak Koronavirüs Hastalığı (COVID-19) hakkındaki yerel ve global gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Tüm çalışanlarımızın sağlığı ve güvenliği birinci önceliğimizdir.

     Ekibimizin ve ACS Teknoloji ile etkileşime giren her bireyin sağlığı ve güvenliği için Sağlık Bakanlığı’nın önerdiği her turlü önlem alınmıştır. Bu kapsamda:
                  * Ofis girişlerinde dışarıdan gelen tüm misafirlerimize maske dağıtılmaktadır.
                  * Tüm tesislerimiz, personel servis araç filosu dahil olarak her gün dezenfekte edilmekte, tesis içerisinde dezenfektan üniteleri yaygın olarak kullanılmaktadır.
                  * Çalışanlarımızın salgın hakkında bilgilenmeleri için korunma önlemlerini anlatan videolar ortak alanlardaki ekranlarımızda sürekli yayınlanmaktadır.
                  * Tüm alanlarda yeni hijyen uyarı levhalarıyla konunun önemi gündemde tutulmaktadır.
                  * Tesis içerisinde 1,50 m Güvenli Alan Mesafesi uygulaması yapılmaktadır.

     Ayrıca:
                  * Yurtdışı ve yurtiçi seyahatlerimiz Sağlık Bakanlığı’nın yayımladığı tedbirler kapsamında uygulanmaktadır.
                  * Ekibimizin tümü işyeri hekimimizin sıkı kontrolü altındadır.

     Tedarik zinciri yönetim politikamız doğrultusunda ACS Teknoloji ürün ve hizmetlerimizin sürdürülebilirliği esastır. Ürün tedarikimizin durmaması için gerekli tüm risk analizleri yapılmış, operasyonel süreçlerimiz hassasiyetle gözden geçirilmiştir.

     Önemle belirtmek isteriz ki;
     Sadece WHO (World Health Organization) ve T.C. Sağlık Bakanlığı’nın resmi açıklamalarına göre sakin, dikkatli, tedbirli bir süreç yönetmek konusunda kararlıyız.

     Bu kararlılıkla dünyaca içinde bulunduğumuz çok hassas dönemdeki tüm gelişmeleri yakından takip ediyor, resmi kuruluşların önerdiği tüm yeni önlemleri almayı sürdürüyoruz.

     Hizmetlerimizin ve teslimatlarımızın her zamanki düzenlilikte sürdürülmesi garantimiz altındadır.

     Sağlıklı günlere bir an önce kavuşmak dileğiyle…

COVID19 Measures

Dear Customers, Friends and Industry Partners;

    As the ACS family, we closely follow local and global developments about Coronavirus Disease (COVID-19). The health and safety of all our employees is our top priority.

   All kinds of precautions recommended by the Ministry of Health have been taken for the health and safety of our team and every individual interacting with ACS Technology. In this context:
      * Masks are distributed to all our guests coming from outside at the office entrances.
     * All our facilities, including the personnel service vehicle fleet, are disinfected every day, and disinfectant units are widely used within the facility.
      * Videos describing the protection measures for our employees to be informed about the epidemic are constantly broadcast on our screens in common areas.
      * The importance of the issue is kept on the agenda with new hygiene warning signs in all areas.
      * 1.50 m Safe Area Distance is applied within the facility.

      Also:
      * Our domestic and international travels are implemented within the scope of the measures published by the Ministry of Health.
      * All of our team is under the strict control of our workplace doctor.

      In line with our supply chain management policy, the sustainability  of our ACS Teknoloji products and services is essential. All necessary risk analyzes have been made so that our product supply will not stop, and our operational processes have been carefully reviewed.

     We would like to emphasize that;
      According to the official statements of WHO (World Health Organization) and the Ministry of Health, we are determined to manage a calm, careful and cautious process.

      With this determination, we closely follow all the developments in this very sensitive period we are in, and continue to take all the new measures suggested by official institutions.

      It is under our guarantee that our services and deliveries will continue as usual.

     We wish to have healthy days as soon as possible…

TOP
ACS Teknoloji