Aselsan

ASELSANNET GT-73 POC TELSİZ

Aselsannet GT73 modeli, Android tabanlı bas konuş el telsizi olup, mobil şebeke vasıtası ile Türkiye’nin her yerinden telsiz görüşmesi yapabilirsiniz. Size cihazla beraber vereceğimiz olan M2M data simkart ile GSM şebekeleri üzerinden haberleşme sağlar.Turkcell, Türk Telekom yada Vodafone Data hatlarından her hangi biriyle çalışabilir. Sistem tıpkı bir cep telefonu mantığı gibi çalışır. GSM şebekelerinin faal olduğu her yerde sağlıklı bas konuş telsiz haberleşmesi sağlanabilmektedir.

Cihaz GPS konumunu anlık olarak algılamakta olup, bu sayede merkezi yazılım ve harita üzerinden cihazın konumu da anlık takip edilebilmektedir.

LED Uyarı Göstergesi sayesinde ise; Uyarı ışığı SIM kartı, PIN, Almada, Ses kayıtları İndirmede veya Oynatmada, Beklemede, Özel Çağrı ya da Dubleks Çağrı kurulduğunda farklı renklerde yanarak uyarmaktadır. Network bağlantısının kurulmadığında, sinyal zayıf olduğunda ya da sunucuya kaydedilmediğinde veya kayda geçirdiğinde yanıp söner. Daha fazla detayı bas konuş telsiz kullanım kılavuzunda bulabilirsiniz.

Kullanıcı Belirleme; Farklı telsiz cihazları için farklı arama öncelikleri belirleyebilirsiniz. Yönetici veya belirlenen herhangi bir kullanıcı konuşma yapmak istediğinde tüm konuşmalar kesilir ve o kullanıcı konuşmaya başlayacaktır. Ayrıca; istendiğinde kişiye veya gruba özel çağrı yapılabilmektedir.

Harici Şarj Kolaylığı; Cihaz bataryasını harici olarak kablo ile şarj edebilirsiniz. Cihazın yan kısmında bulunan USB girişi sayesinde cihazınızı USB şarj adaptörü ile kolayca şarj edebilirsiniz. Telsiz şarj süresi en az yaklaşık 6 saat olmalıdır. Aslında en güzel kullanım şekli cihazı gece şarja takıp, gün içerisinde kullanmaktır.

Yüksek Ses Çıkış Gücü; Yüksek güçte hoparlör sayesinde konuşmaları rahatlıkla duyabilirsiniz. Telsizde bulunana ses düğmesi ile telsiz sesini bulunduğunuz ortama göre ses seviyesini ayarlayabilirsiniz.

Sesli Uyarı özelliği; Kanal bağlantıları /Grup eklemeleri yapıldığında veya çıkarıldığınızda sesli uyarı vermektedir.

Harici Mikrofon / Hoparlör Jakı ile Harici olarak kulaklık-mikrofon takarak konuşabilirsiniz. Kulaklık mikrofon kullanarak telsizinizi kulaklık mikrofon ile kullanabilirsiniz. Bu sayede telsizden çıkan sesi sadece siz duyarsınız özellikle telsiz sesinin duyulmasının istenmediği zamanlarda kulaklık mikrofon kullanılmaktadır.

Kemer Klipsi Paket içerisinde gelen kemer klipsi ile belinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özellikle kulaklık mikrofon kullandığınız zaman telsizin belinizde olması kullanım rahatlığı sağlamaktadır.

Açma-Kapama / Ses Düğmesi; Tek pot düğmesi ile cihazı açabilir ve sesi istediğiniz seviyeye ayarlayabilirsiniz.

Profesyonel Ön Görünüm bas konuş telsizinizin görünümü tıpkı bir profesyonel telsiz görünümünde olup cihaz IP 54-55 toz ve su geçirmezlik standardına haizdir.

Profesyonel cihaz görünümü ve dayanıklı yapısı sayesinde uzun süre kullanım imkanı bulunmaktadır.

4000 mAh yüksek kapasiteli batarya sizlere cihazı uzun süreli kullanım olanağı sağlamaktadır.

Özellikle lojistik firmaları başta olmak üzere uzun mesafe ve şehirlerarası ve hatta ülkeler arası görüşme yapmak isteyen kullanıcılar için ideal bir bas konuş el telsizidir.

Aselsan

Ürün Özellikleri

Sınırsız Profesyonel Telsiz İletişimi

3G/4G/WiFi ağları üzerinde Bas Konuş özelliğini kullanabilmek, geniş kapsama alanı, hatta ulusal veya uluslararası bağlantı ile anında iletişim sağlar. Üretkenliği ve verimliliği iyileştirmek isteyen kuruluşlar için iyi bir seçimdir.

Hücresel ağ ile geniş kapsama alanı

Mikro SIM ile desteklenen mobil 3G/4G kapsama alanı sayesinde iş gücünüzün etkileşimini her yerde genişletin.

İyi ses kalitesine sahip çok yönlü sesli çağrı

İkili mikrofon ses önleyicisi bireysel çağrı, grup çağrısı ve acil durum çağrılarında iyi ses kalitesini garanti eder.

Gerçek Zamanlı Kullanılabilirlik

Kişilerin durumunu (çevrimiçi veya çevrim dışı) gerçek zamanlı olarak kontrol edebilir ve ekiplerin uygun olup olmadığına dair net bilgiler sağlayabilirsiniz.

GPS Konumlandırma ve Gerçek Zamanlı Saat

Yerleşik GPS, çağrı geçmişinizi görüntülemenin yanı sıra dış mekan konumlandırması ve gönderimi sağlar.

TOP
ACS Teknoloji