SAILOR 150 FLEETBROANDBAND

Mükemmel Uyum

Sadece 3,9 kg ağırlığındaki küçük anteni ile SAILOR 150 FleetBroadband, mevcut en hafif, kompakt ve kurulumu kolay FleetBroadband sistemidir. Her tür tekne veya gemide güvenilir, yüksek kaliteli küresel internet ve ses elde edin. E-posta, web'de gezinme, hatta özel IP çözümleri; SAILOR 150 FleetBroadband bir iletişim dünyasının kapılarını açıyor.

 

İş ve Oyun

SAILOR 150 FleetBroadband, iş, operasyonel veya eğlence uygulamaları için güvenilir IP internet, veri ve ses sunan uygun fiyatlı, yüksek kaliteli tek kullanıcılı bir çözümdür. Raporlama gerekliliklerini yerine getirin, arızaları teşhis edin veya geçiş yaparken internette gezinin. SAILOR 150 FleetBroadband, hepsini yapmak için esneklik, satın alınabilirlik ve güvenilirlik sunar.

 

DENİZCİ için ideal

SAILOR 150 FleetBroadband, pazar lideri birinci sınıf SAILOR FleetBroadband çözümleri ile aynı tasarım değerlerine ve yüksek kaliteli yapıya dayanmaktadır. Özellikle denizde kullanım için yapılmış sağlam bir ünitedir. Karayipler'de gezinirken, küresel denizcilik rotalarında yelken açarken veya açık denizde balık tutarken, üst düzey SAILOR sistemlerinin sunduğu güvenilirliği ve kullanım kolaylığını küçük, uygun fiyatlı bir pakette yaşayabilirsiniz.

 

Yüksek kaliteli ses

Sezgisel kullanıcı arayüzü, 2,2" TFT renkli ekran ve son teknoloji yankı önleyici ve gürültü bastırma ile Thrane IP Ahize, mükemmel çalışma ve çağrı netliği sunar. Yüksek kaliteli küresel sesli arama için gelişmiş el cihazımızı SAILOR 150 FleetBroadband ile entegre edin aynı anda dünyanın herhangi bir yerinden sistemin veri işlevselliğini kullanırken.

TOP
ACS Teknoloji