SAILOR 500 FLEETBROANDBAND

Esnek biçim ve işlev

SAILOR 500 FleetBroadband küçük ve hafiftir ancak aynı anda sesli arama ve veri kullanımı ile geniş bant internet/intranet, e-posta ve güvenli VPN dahil olmak üzere çok sayıda işlevsellik sağlar. Rakip bağlantı hizmetlerine göre daha düşük sermaye yatırımı ve mürettebat tarafından bile esnek, basit kurulum, uygun maliyetli, yüksek bant genişliği bağlantısı ve iletişimi sağlar.

 

Operasyonel geliştirmeler

432 kbps'ye kadar hızlar, geniş bant deneyimini okyanuslara taşır. Bu kadar çok bant genişliği ile SAILOR 500 FleetBroadband, güvenli VPN'lerin ve özel IP uygulamalarının kullanılmasını sağlar. Gemilerinizi en son teknolojiyle güçlendirin. Son teknoloji ürünü uzaktan izleme, raporlama ve bakım ile performansı iyileştirin veya teletıp ve tehlike uyarısı ile güvenliği artırın.

 

Ekibinizi destekleyin

Yüksek kaliteli ses ve güvenilir çok kullanıcılı veri bağlantısı ile SAILOR 500 FleetBroadband, denizde küresel geniş bandın gücünden yararlanır, böylece arkadaşlarınız ve aileniz yalnızca bir arama veya e-posta uzağınızdadır. Mürettebatın moralini, tutulmasını ve operasyonların güvenliğini ve verimliliğini desteklemek için yerleşik telefonlara, geniş bant internete ve kişisel e-postaya düşük maliyetli erişim sağlayın.

 

Lider teknoloji

Zorlu denizcilik ortamında güvenilir çalışma sağlamak üzere tasarlanan SAILOR 500 FleetBroadband anteni, gelişmiş performans ve hızlı, akıllı uydu takibi için hız sensörlerine sahip tamamen stabilize 3 eksenli bir antendir. Dünyaca ünlü SAILOR standartlarına göre inşa edilen anten, SAILOR 500 FleetBroadband'ı rekabette gerçekten öne çıkarıyor ve her zaman güvenilir bağlantı sağlıyor.

 

Thrane IP Ahize - yüksek kaliteli ses

SAILOR 500 FleetBroadband, ayrı bir PABX'e ihtiyaç duymadan, sadece ek Thrane IP Ahizeleri eklenerek oldukça esnek, çok istasyonlu bir ses çözümüne dönüştürülebilir. 2,2" TFT renkli ekran üzerindeki sezgisel kullanıcı arayüzü ve mükemmel çağrı netliği için son teknoloji eko iptali ve gürültü bastırma yazılımı ile, bir geminin herhangi bir yerinde 16 adede kadar dayanıklı tak ve çalıştır ahize ekleyebilirsiniz.

TOP
ACS Teknoloji