COBHAM 540 M2M (CELLULAR + BGAN)

Güvenilir ve çok yönlü

EXPLORER 540, hem Inmarsat BGAN (Geniş Bant Küresel Alan Ağı) hem de 2G/3G/LTE ağlarında çalışan dünyanın ilk Makineden Makineye (M2M) iletişim terminalidir. Esneklik, M2M ağlarında önemli bir parametre olduğundan, EXPLORER 540'ın birincil tasarım hedefi, günümüzde mevcut olan en güvenilir, ancak çok yönlü M2M bağlantısını sağlamaktır.

Maliyet kontrolü

Çift modlu çalışma sunan tek Inmarsat BGAN M2M terminali olan EXPLORER 540, konuma bağlı olarak en uygun maliyetli iletişim hizmetinin seçilebilmesini sağladığı için benzersiz esneklik ve M2M veri iletişimi maliyet kontrolü sunar. Mevcut en gelişmiş BGAN M2M terminali olan EXPLORER 540, veri aktarımı için IP SCADA, varlık takibi, gerçek zamanlı gözetim ve uzaktan telemetri gibi ısmarlama M2M çözümleri için çok uygundur.

Gerçek Zamanlı

EXPLORER 540'ın çift modlu çalışması, genellikle ulaşılması zor uzak konumlardan kaynaklanan M2M IP veri aktarımının sürekliliğini güvence altına alarak, BGAN ve hücresel ağlar arasında otomatik geçiş ile önemli yük devretme yetenekleri sunar. EXPLORER 540'ın ikili modu, M2M ağları içinde kritik gerçek zamanlı verileri aktaran kuruluşlar için benzersiz hizmet kullanılabilirliği sağlar.

Kolay Kurulum

EXPLORER 540, en zorlu ortamlarda bile güvenilir ve güvenli IP verileri sağlamak için tasarlanmış sağlam bir M2M terminalidir. 20 x 20 cm ve sadece 1,6 kg boyutlarıyla bugün piyasadaki en küçük ve en hafif BGAN M2M terminalidir. Birlikte verilen bir direk montajı ile birlikte gelir ve kurulumu kolaydır ve kurulumu kolaydır. Dayanıklı kasa ve toza ve suya dayanıklı IP66 tasarımı, EXPLORER 540'ı dışarıda veya içeride her türlü sabit kurulum için mükemmel seçim haline getirir.

 

TOP
ACS Teknoloji