Hughes M2M Satalite Terminal – 1 Piece

Hughes 9502 IP uydu terminali, IP SCADA ve makineden makineye (M2M) uygulamalar için Inmarsat Geniş Bant Küresel Alan Ağı (BGAN) üzerinden güvenilir bağlantı sağlar. Hughes terminali, çevresel izleme, SmartGrid, boru hattı izleme, kompresör izleme, kuyu sahası otomasyonu, video gözetimi ve bant dışı yönetim gibi endüstri sektörlerinde birincil veriye kadar uygun maliyetli, küresel, uçtan uca IP veri bağlantısı sağlar.

Hughes 9502'nin olağanüstü düşük güç tüketimi (<1 W boşta), şebeke dışı olan sitelere uçtan uca IP bağlantısı sağlamayı mümkün kılar. Bu buluş, hassas güç bütçeleri içeren güneş pili dizilerine dayanan, güç sorunu yaşayan konumlara uçtan uca IP bağlantısı sağlar.

Hughes 9502, yetkisiz kullanım, hırsızlık ve vandalizme karşı daha iyi koruma sağlamak için SIM kartı bir bina veya muhafaza içinde sabitlerken, kullanıcıya karmaşık kurulumlarda anteni alıcı-vericiden uzağa ve uzağa yerleştirme özgürlüğü veren 10 metre RF kablo içerir.

Gelecekteki bellenim sürümleri nadir olacaktır, bu arada bu tür herhangi bir modem güncellemesi, müşterilerin zaman ve paradan tasarruf etmesini sağlayan kablosuz (OTA) yükseltmelerine hak kazanacaktır.

TOP
ACS Teknoloji