KULLANIMI KOLAY

XT-LITE uydu telefonu, kullanım kolaylığı için tasarlanmıştır. Sadece telefonunuzu şarj edin ve SIM kartınızın çalıştığından emin olun... ve hazırsınız. Dahası, kullanıcılar Thuraya XT-LITE'ı 12 dil seçeneğinden birine programlayabilirler.

EN DAYANIKLI VE GÜÇLÜ UYDU AĞI TARAFINDAN DESTEKLENİYOR

Thuraya'nın uydu ağı, dünyanın üçte ikisini kapsayan güvenilir uydu kapsamına sahiptir. Thuraya XT-LITE ayrıca uydu anteni kapatıldığında bile bir arama bildirimi almanıza olanak tanır, böylece her zaman bağlı kalırsınız.

THURAYA

Thuraya XT – Lite

Thuraya’nın XT-LITE modeli, dünyanın en iyi değer sunan uydu telefonudur. Bütçe dostu kullanıcılar için tasarlanan bu güvenilir uydu telefonu, uygun fiyatla kesintisiz bir bağlantı sunar.

Kullanımı kolay bir uydu telefonu olan XT-LITE ile kullanıcılar uydu modunda telefon görüşmeleri yapabilir ve SMS mesajları gönderebilir. Dağ tırmanışına veya çöl gezisine çıkmadan önce, Thuraya'nın XT-LITE modeli, uygun fiyatıyla arkadaşlarınız ve ailenizle iletişimde kalmanız için piyasadaki en iyi seçenektir.

UYDU MODUNDA ARAMALAR VE METİN MESAJLARI

Thuraya XT-LITE, karasal ağlar kullanılamadığında uydu modunda arama yapmanıza ve SMS mesajları göndermenize olanak tanır. Kesintisiz iletişim için gelişmiş çok yönlü antenimiz, hareket halindeyken aramalar için sorunsuz yürüyüş ve konuşma işlevselliği sağlar.

UZUN ÖMÜRLÜ BATARYA

Thuraya'nın XT-LITE modeli, kullanıcılara altı saate kadar konuşma süresi ve 80 saate kadar bekleme süresi sunan uzun ömürlü bir batarya ile güvenilir iletişimi mümkün kılar.

TOP
ACS Teknoloji