HERHANGİ BİR UYDU TELEFONUNDAYKEN EN UZUN KONUŞMA SÜRESİ

Thuraya'nın XT-PRO modeli, size güvenilir ve sağlam iletişim sağlayan 9 saate kadar konuşma süresi ve 100 saate kadar bekleme süresi sunar.

PARLAMAYA DAYANIKLI GORILLA® CAM EKRAN

XT-PRO uydu telefonu, en zorlu ortamlar için tasarlanmıştır. Dayanıklı camla yapılmış ve doğrudan güneş ışığında bile kolay görünürlük sağlamak için özel bir dış mekan ekranına sahiptir.

ÖZEL SOS DÜĞMESİ

Zor durumda olanlar için XT-PRO, uydu telefonu kapalıyken bile kullanılabilen kolay kullanımlı bir SOS düğmesine sahiptir. Tek yapmanız gereken SOS düğmesine 3 saniye basılı tutmaktır. Bu, telefonu başlatacak ve herhangi önceden programlanmış bir numaraya bir uyarı (bir arama ve/veya bir SMS) gönderecektir.

THURAYA

Thuraya XT – Pro

Thuraya'nın XT-PRO modeli, dünyanın en gelişmiş uydu telefonudur. Profesyonel kullanıcılar için tasarlanan bu sağlam ve dayanıklı uydu telefonu, uzun pil ömrü ile donatılmış olup, nerede olursanız olun bağlantınızı sağlar.

Piyasadaki ilk uydu telefonu olan XT-PRO, tüm üç ana navigasyon sistemini içeren bu son derece esnek telefona GPS, Beidou ve Glonass yetenekleri eklenmiştir. Piyasadaki diğer tüm uydu telefonlarından daha büyük bir ekrana sahip olan bu uydu telefonu, en zorlu ortamlara uyum sağlamak için sertleştirilmiş Gorilla® cam ile birlikte gelir. Ekran, parlak güneş ışığında optimal görünürlük sağlayan parlamaya dayanıklıdır ve bir parlaklık sensörü ekranınızın arka ışığını otomatik olarak ayarlar.

SEÇİLEBİLİR NAVİGASYON SİSTEMLERİ

XT-PRO ile tercih ettiğiniz navigasyon sistemini seçebilir ve her bölgede en yüksek doğruluk ve ek güvenlik için GPS, BeiDou ve Glonass arasında seçim yapabilirsiniz.

KÜÇÜK VE DAYANIKLI TASARIM

Cebinize sığacak kadar küçük olan Thuraya XT-PRO, jet suya ve toza dayanıklıdır, aynı zamanda darbelere karşı korunmuştur.

ARAMALAR, SMS, FAKS VE İNTERNET BAĞLANTISI

XT-PRO uydu telefonu ile arama yapabilir, SMS ve faks mesajları gönderebilirsiniz. Dahası, karasal ağlar kullanılamadığında uydu modunda internete erişmek için bilgisayarınızı veya dizüstü bilgisayarınızı bağlayabilirsiniz.

EN DAYANIKLI VE GÜÇLÜ UYDU AĞI TARAFINDAN DESTEKLENİYOR

Thuraya'nın sistemi, en güvenilir uydu ağına sahip olmasıyla ünlüdür ve Thuraya XT-PRO'nun gelişmiş omni-direksiyonel anteni, yürüyüş yaparken veya hareket halindeyken kesintisiz bir sinyal sağlar, tam yürüyüş ve konuşma yeteneği sunar. Thuraya XT-PRO ayrıca uydu sinyaliniz çağrıyı almak için yetersizse, size çağrı bildirimi almanıza olanak tanır. Bu özellik özellikle XT-PRO cebinizdeyken anten kapalıyken kullanışlıdır, sizi her zaman bağlı tutar. Thuraya'nın güvenilir uydu ağı ve XT-PRO'nun gelişmiş omni-direksiyonel anteni, hareket halindeyken kesintisiz bir sinyal sağlar. İş operasyonlarınız sizi nereye götürürse götürsün, parmaklarınızın ucunda tam yürüyüş ve konuşma yeteneğiniz olduğunu bilmek sizi memnun edecektir. Thuraya XT-PRO ayrıca, uydu sinyali çağrıyı almak için çok zayıf olduğunda bile size çağrı bildirimi sağlar. Bu özellik özellikle XT-PRO cebinizdeyken anten kapatıldığında kullanışlıdır. Sizi her zaman bağlı tutuyoruz.

EK ÖZELLİKLER

Rahatlık için uydu telefonunuza ek özellikler ekledik. Bunlar arasında bir hoparlör, adres defteri, alarmlar, hesap makinesi, takvim, arama kayıtları, konferans görüşmeleri, kişi grupları, hızlı arama, bir kronometre, dünya saatleri ve çok daha fazlası bulunmaktadır.

TOP
ACS Teknoloji