UZAKTAN İZLEME ÇÖZÜMLERİ

Dünya çapında elektromanyetik iletişim konusunda lider olan SAF Tehnika’nın bir markası olan ,   Uzaktan Ölçme ve İzleme Ürünleri ARANET’ in Satış ve Servis Çözüm Ortağı olarak çalışmaktayız.

Günümüz teknolojilerini kullanarak  TARIM , HAYVANCILIK , SOĞUK MUHAFAZA , İKLİMLENDİRME ve her türlü ISI , NEM ve CO2 vb. gibi TARIMDA DİJİTALLEŞME VE AKILLI TAKİP  ve  HAVA KALİTESİ takibi yapılan alanlarda UZAKTAN İZLEME ve KAYIT ÇÖZÜMLERİ sunmaktadır.

Tamamen YERLİ YAZILIM’la Tarım ve Gıda Depolama  sektörlerinin  ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde HAVA DURUMU ve KRİTİK KOŞULLARI paylaşan bir sistem sunmaktayız.

PROJELENDİRME VE TAAHHÜT

Konusunda deneyimli teknik ve idari ekiplerimizin müşteri talep dokümanları veya gereksinimleri doğrultusunda yaptığı çalışmalarla, müşteri memnuniyeti gözetilerek ihtiyaçlar belirlenmekte veya belirlenmiş ihtiyaçlara istinaden çalışmalar yürütülmektedir. Şirketimiz bu çalışmalar kapsamında; etüd, altyapı ve sisteme ilişkin mühendislik çözümleri, mimari tasarım, teknik şartname hazırlığı, 2-3 boyutlu projelendirme ile altyapı ve sistem inşaatının uygulama sürecine kadar olan her aşamada ihtiyacı karşılayacak şekilde bilgi birikimi ve iş gücüne sahiptir.
Proje hazırlık veya teklif verme aşamasında konusunda tecrübeli uzman teknik kadro eli ile çözümler hazırlanmakta, satın alma birimi ile eş zamanlı çalışmalar yürütülmekte, en uygun teklifler ve çözümler müşteriye sunulmaktadır.
Taahhüt edilen işlerde hepsi konusunda uzman mühendis ve teknikerlerden oluşan deneyimli kadromuz ile projelerin yapım ve montaj işlerinin tüm safhaları kontrol altında tamamlanarak, saha uygulamaları sırasında tam zamanlı koordinasyon sağlanmakta ve uygulama kontrolleri yapılarak projeler hayata geçirilerek müşteri hizmetine sunulmaktadır. ​​

YAZILIM

Telsiz sistemleri için;
Uzak Kontrol, Ortam Kontrol, Cep Telefonu Entegrasyonu, İnternet Üzerinden Link, Telsiz Kayıt, POC Telsiz ve istenen herhangi bir proje uzman ekibimiz tarafından çözüme ulaştırılmaktadır.
TOP
ACS Teknoloji