THURAYA

IP+

Özellikler

Üst düzey bağlantıda hiçbir ödün vermeden üstün taşınabilirliğe ihtiyaç duyduğunuzda, tek bir tercih olabilir: Thuraya IP+. Thuraya IP+'nın yüksek hızlı IP yetenekleri, kullanıcıların şirket ağlarına erişmelerini, interneti gezinmelerini, e-posta ve sosyal medya üzerinden meslektaşları, aile ve arkadaşlarla bağlantı kurmalarını ve her zaman ve her yerde video konferanslar düzenlemelerini veya uydu VoIP çözümleri üzerinden sohbet etmelerini sağlar.

Sınıfının en kompakt ve hafif uydu geniş bant terminali olan Thuraya IP+, boyutuna göre en hızlı IP hızlarını sunar. Thuraya IP+, geniş bir yelpazede görev kritik uygulamaları desteklemek üzere tasarlanmıştır. Son derece taşınabilir olan Thuraya IP+, sırt çantasından geniş bant bağlantısına saniyeler içinde kolayca konuşlandırılabilir. Thuraya'nın güvenilir uydu ağından uzak bölgelerden güvenilir erişim sağlayın.

Yayın medyası, savunma, uzaktan tıp ve felaket müdahale sektörlerinde görev kritik operasyonlar için ideal olan Thuraya IP+, özellikle kara hatları tarafından yetersiz hizmet verilen alanlarda konuşlandırma için taşınabilirliği ve her zaman açık uydu mobil geniş bant erişimi nedeniyle tercih edilen bir uydu geniş bant çözümüdür.

KOMPAKT VE HAFİF

Sadece 1,4 kg ağırlığındaki ve düzenli bir dizüstü bilgisayarın boyutundan daha küçük olan Thuraya IP+, piyasada bulunan en kompakt ve taşınabilir uydu geniş bant terminallerinden biridir.

YÜKSEK HIZLI AKIŞ KAPASİTELERİ

444 kbps'ye kadar standart IP ve entegre bir antenle 384 kbps'ye kadar akışkan IP hızlarıyla, Thuraya IP+ boyutuna göre en hızlı IP hızlarını sağlayarak Thuraya'nın güvenilir uydu ağı altında herhangi bir konumda bağlantıya hazır hale getirir.

TOP
ACS Teknoloji