COBHAM SAILOR 4300 Iridium Certus Terminali

Sailor 4300 L Band Terminali

IRIDIUM

COBHAM SAILOR 4300

Iridium ailesinin yeni üyesi Cobham SAILOR 4300 Iridium terminali, uydu üzerinden IP tabanlı internet ve ses hizmetleri sunuyor.

GSM kapsaması dışında internet ve telefon ihtiyacınız mı var? Kompakt ve kurulumu inanılmaz derecede kolay olan Cobham’ın SAILOR 4300 Iridium terminali size bu imkanı sunuyor.

Denizde ve karada

L-band uydu iletişiminin performans ve güvenilirliğin zirvesi olan Cobham Sailor 4300 ister deniz isterseniz kara ortamında hizmet sunmaya hazırdır.

SAILOR 4300, geminizin iletişim kalitesini arttırmak için veya mevcut VSAT sisteminiz için güvenilir bir yedekleme çözümü olarak mükemmel bir seçimdir.

Kaliteli bağlantı

SAILOR 4300, yüksek bant genişliğine sahip IP tabanlı ve üç yüksek kaliteli ses hattı hizmeti verir. Dünyanın neresinde olursanız olun bağlantıda kalmanız için Iridium NEXT uydu ağını kullanır.

SAILOR 4300’ü, e-posta, elektronik formlar / raporlama ve ekip iletişimi gibi günlük internet ihtiyaçlarının yanı sıra video konferans, çok kullanıcılı internet / VPN, IoT ve tele tıp gibi özel uygulamalar için de güvenle kullanabilirsiniz.

Hava koşullarından etkilenmez

SAILOR 4300 L-bandı, hava koşullarından, yeryüzü şekillerinden etkilenmeden çalışabilir. Güvenilir uydu bağlantısı aracılığıyla sizin ve ekibinizin daha fazla güvenlik ve verimlilikle çalışmasını sağlar.

Düşük maliyetli çözüm

Emsallerinden düşük donanım maliyetleri sunan SAILOR 4300, planlı servis gereksinimi olmadığı için ve uygun hizmet planları ile maliyetinizi en aza indirir.

Operasyonel Süreklilik

SAILOR 4300, en zorlu deniz ortamlarına dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Yüksek güvenilirlik standartlarına sahip olan SAILOR 4300 Iridium terminalinin kullanım ömrü yüksek ve maliyetleri doğası gereği düşüktür. Yüksek kalitede üretim standartlarına sahip olduğu için SAILOR 4300’ün programlanmış bir servis aralığı yoktur ve kurulumdan sonra en az 10 yıl boyunca bakım istemez.

Teknik Özellikler ve Özellikler

Anten

  • Ebat: 38 cm (çap) x 23 cm (yükseklik)
  • Ağırlık: 7 kg
  • Santral ünitesine bir kablo bağlantısı

Santral ünitesi

  • Kabin içi veya 19” rock kabin versiyonu olarak iki farklı seçenek

Telefon

  • IP tabanlı üç bağımsız kaliteli ses hattı

Veri

  • Iridium Certus 300– destekler 176/352 kbps’ye kadar
  • Iridium Certus 700 – 176/704 Kbps’ye kadar destekler
TOP
ACS Teknoloji