SAILOR 250 FLEETBROANDBAND

Mükemmel dengeli

Yalnızca 5 kg ağırlığındaki 30 cm'den daha küçük bir anten çapından 284 kbps'ye kadar veri hızları ile SAILOR 250 FleetBroadband, biçim ve işlev arasında mükemmel bir dengedir. Kolay kurulum ve aynı anda sesli arama ve veri ile internet/intranet ve e-postaya ekonomik, yüksek hızlı erişim sağlama yeteneği, herhangi bir gemi için profesyonel iletişim olanakları sağlar.

 

Her Yerde Bağlı olun...

SAILOR 250 FleetBroadband, denizde küresel geniş bandın gücünden yararlanarak IP iletişimini dünyanın her yerinde uygun maliyetli bir gerçeklik haline getirir. Güvenilir veri ve sesli iletişim ile gemi verimliliğini artırarak işletme maliyetlerini düşürürken mürettebatın arkadaşlarınızla ve ailenizle iletişim halinde kalmasını sağlayabilirsiniz.

 

Thrane IP Ahize - yüksek kaliteli ses

SAILOR 250 FleetBroadband, ayrı bir PABX'e ihtiyaç duymadan, sadece ek Thrane IP Ahizeleri eklenerek oldukça esnek, çok istasyonlu bir ses çözümüne dönüştürülebilir. 2,2" TFT renkli ekran üzerindeki sezgisel kullanıcı arayüzü ve mükemmel çağrı netliği için son teknoloji eko iptali ve gürültü bastırma yazılımı ile, bir geminin herhangi bir yerinde 16 adede kadar dayanıklı tak ve çalıştır ahize ekleyebilirsiniz.

 

TOP
ACS Teknoloji